تمیزکننده

21 دسامبر

معجزه گر این کوتاه ترین و جامع ترین واژه ای است که می توان در وصف محلول قدرتمند تمیزکننده shoe boys بیان کرد محصولی بی رنگ و مناسب برای انواع رنگ های کفش ،مبلمان ،تودوزی چرمی خودرو  وسایر محصولات ساخته شده از چرم طبیعی یا مصنوعی.

تمیزکننده چندمنظوره shoe boys تمام آلودگی های پیدا وپنهان سطح چرم رادر یک چشم به هم زدن از بین می برد و خطر ابتدا به بیماری های مختلف ناشی از تماس پوست با آن صفر می رساند.

علاوه بر این شستشوی منظم سطح محصول چرمی با تمیزکننده های چندمنظوره shoe boys عمر محصولات چرمی شما را افزایش و به منافذ جرم گرفته سطح چرم فرصتی مناسب برای تنفس می بخشد و البته می دانید که تنفس پوست برای از بین بردن یا جلوگیری از ایجاد بوی بد پا ضروری است.اکثر کارشناسان کفش وچرم توصیه می کنندپیش از واکس زدن محصولات لوکس چرمی باید سطح آن ها را از آلودگی ها یا بقایای واکس پیشین پاک کنیم و البته تمیزکننده چند منظوره shoe boys یکی از بهترین گزینه ها برای این کار است.

 

img_7998

 
 

 

براق کنندگی *
پاک کنندگی ***
خوراک چرم ***
مراقبت کننده _

 
 

 

 

1.نرم کننده

21 دسامبر

واکس های ژله ای همه کاره می شود گفت استفاده کردن از این محصول می توانید چرم نرم وزیباتری داشته باشد.

روش استفاده:ابتدا سطح محصول راپاک کنید به صورتی که تمام گردوغبار از روی آن برداشته شده باشد. سپس بایک ابر آغشته به محصول بر روی سطح کارنوازش کنید.نکته:دقت داشته باشد سطح کار خیس نباشدوکالای شما یک چرم رخ دار باشد. سپس بایک فرچه ای نرم روی سطح کار بکشید. این محصول به صورت لوسیون ،کرم و ژل قابل مصرف می باشد.

** براق کنند گی
پاک کنند گی
*** خوراک چرم
* نگهدارندگی

 

280000

واکس چیست؟

21 دسامبر

واکس به ماده ای گفته می شود که بر روی سطح یک پوست نوازش می شود به طورمثال ساخته شده ازموم عسل دارای رنگ دانه و خاصیت نرم کننده می باشد وهمان اکسسوری یا ملزومات می باشد،که به آن اشاره شدوخوراک محصولات چرمی لوکس شما می باشد.

واکس کفش به ماده ای گفته می شود که بر روی کفش به خاطر ایجاد لایه شفاف ومحافظ از نخ های کفش و رخ اصلی چرم استفاده می شود.

معرفی انواع واکس:

1.نرم کننده (لوسیون-کرم-واکس ژله ای)

2.تمیزکننده(کرم -اسپری-ژله ای)

3.براق کننده (اسپری _مایع نانو-کرم)

4.نگهدارنده(کرم _واکس ژله ای)

photo_2016-11-23_11-16-52

5.واکس رنگی(کرم _مایع)

6.مراقبت ومحافظ ویژه از چرم(کرم)

توزیع بهترین انواع واکس چرم:

04 دسامبر

بهترین نوع واکس برای انواع محصولات چرم کدامند؟ چه زمانی باید از واکسها استفاده کنیم؟ توزیع و خرید و فروش این واکس ها در کدام مراکز صورت می گیرد؟
واکس چرم یکی از انواع محصولاتی ست که برای نگهداری و افزایش عمر و دوام تولیدات چرمی حیاتی و مهم اند.
واکس های مخصوص چرم چندین مدل و نوع دارند و در واقع انتخاب بهترین انواع واکس باید براساس نوع چرم و نیز محصول انجام بگیرد.
به عنوان مثال برای محصولاتی که از چرم نبوک تهیه شده اند باید حتما نوع اسپری استفاده شود تا به چرم آسیب نرسد.

 

 

07

 

 

استفاده از بهترین واکس چرم

04 دسامبر

برای البسه چرمی گرانقیمت خود از بهترین واکس های چرم موجود استفاده کنید.
در مورد خرید واکس مطمئن شوید که واکس مخصوص چرم طبیعی باشد. به یاد داشته باشید که واکس باعث حفظ انعطاف پذیری چرم می شود اما مقدار کمی از آن را استفاده کنید. زیرا استفاده زیاد باعث مسدود شدن منافذ طبیعی چرم و در نتیجه سفیدک زدن آن می شود. در مورد البسه چرم برای نتیجه گیری بهتر قبل و بعد از واکس زدن آن را در مقابل جریان هوای نیمه گرم مانند فن کوئل قرار دهید.واکس های شوبویز تهیه شده از مواد کاملا طبیعی مانند موم زنبور عسل و روغن بادام می باشند.photo_2016-11-23_11-16-27

افزایش عمر محصولات چرمی:

04 دسامبر

لوازم و وسایل چرمی مثل کیف، کفش، مبل و… اگر از جنسی طبیعی ـ و نه مصنوعی ـ باشند ظریف و گران قیمت هستند؛ به همین سبب نیاز به دقت و توجه بیشتری برای نگاهداری و افزایش عمر دارند.
اگر طرز نگهداری و مراقبت از چرم های طبیعی را نمی دانید، برخی اشارات کلی این نوشتار ممکن است مفید باشد:
اشیاء بُرنده و تیز را درون یا روی کیف، پوشاک و مبل های چرمی نگذارید.
کیف های ساخته شده از جنس چرم تحمل کمتری در برابر سنگینی دارد. آنها را سنگین و انباشه از وسایل نکنید.
کیف، کفش، کاپشن و اجناس ساخته شده از چرم طبیعی در برابر آب مقاوم تر از پارچه است، اما ضدآب نیستند. روزهای بارانی پوشاک چرمی را تعویض کرده، یا برای محافظت بیشتر، بر آنها اسپری ضد آب شوبویز بپاشید.
در صورت خیسی چرم که سبب تغییر رنگ آن نیز می شود، بلافاصله آن را لای پارچه ای نخی بپیچانید تا آب چرم به پارچه منتقل شود، سپس در سایه و معرض هوای آزاد قرار دهید تا حالت اولیه آن بازگردد. از نرم کننده های مخصوص سطح چرم نیز می توان برای رفع خشک شدگی استفاده کرد.
چرم طبیعی اندکی رطوبت در خود دارد. نور شدید آفتاب و گرمای زیاد، باعث خشک شدن بافت چرم می شود. محصولات چرمی را در معرض نور آفتاب و مجاورت گرمای شوفاژ و بخاری قرار ندهید.
مواد شیمیایی، حلال ها و بخصوص عطرها و ادکلن ها دشمنان چرم هستند.
برای تمیز کردن محصولات چرمی، گرد و غبار سطح آنها را با اسفنجی نرم همانند شوبویز بزدایید. با واکس مخصوص چرم طبیعی نیز می توانید آنها را براق کنید.
از واکس های چرم  معمولی استفاده نکنید، زیرا سبب بسته شدن منافذ چرم شده،طول عمر آن را کم می کند.اما واکس های شوبویز بدلیل اینکه از ساختار کاملا طبیعی برخوردار می باشند،ازبه وجود آمدن چنین مشکلی جلوگیری می کند.
اگر از کیف یا کفش چرمی خود برای مدتی استفاده نمی کنید، درون آنها را با کاغذ باطله پر کنید. آنها را درون پلاستیک نگذارید تا هوا راحت و آسان به بافت چرم برسد.
کیف های اداری و دستی ساخته شده از چرم را به صورت ایستاده روی میز یا بر زمین نگذارید. این کار سبب افتادگی و تغییر حالت آنها می شود.

photo_2016-11-23_11-17-36

چگونگی مراقبت از کفش های چرمی با محصولات مراقبتی:

04 دسامبر

شما بدون شک این تفکر کهنه که شخصیت مرد یازن را از کفش هایش می توان فهمید را شنیده اید،این جمله اگرچه

کلیشه ای است اما ممکن است صحیح باشد.

کفش های چرمی اشیا ارگانیکی هستند وبرای اینکه آنها به خوبی موقعی که اولین بارشما در ویترین فروشگاه دیده اید

باقی بمانند،نیازبه رسیدگی دارند.کفش ها یکی از محصولات به ندرت لوکس هستند،انتخاب جفت مناسب ،رفتارمناسب

با آنها ،آنها را به یک همراه مطمئن برای مدت طولانی تبدیل می کند.در اینجا با اصول اولیه چگونگی برخورد با قلب دوم خود

یا همان کفش خود آشنا می شوید.

چگونگی تمیز کردن:

تمامی کفش ها پاکننده و کرم های مخصوص مراقبتی دارند ،بنابراین همیشه از فروشنده راجع به نکات تمیزکردن و محصولات پیشنهادی بپرسید.

ابتدا بندهای کفش رادربیاورید،ازیک برس مویی نرم برای پاک کردن گردوخاک اولیه استفاده کنید.

یک دست خود را زیر زبانه کفش برای ثابت نگه داشتن کفش نگه دارید وبا دست دیگر برای به کار بردن یک پاک کننده مناسب برای به کار بردن یک پاک کننده مناسب برای همه قسمت های چرمی خود به کار ببرید.

به تمام علائم و ساییدگی ها توجه ویژه داشته باشید.قبل از پولیش کردن حدود 20دقیقه زمان برای خشک شدن بدهید.

چگونگی پولیش کردن و نرم کردن:

وقتی زمان خشک شدن تمام شد نرم کننده را به عنوان یک مرطوب کننده برای کفش خود در نظر بگیرید. جهت جلوگیری از پوسته شدن یا چروک شدن،بایک برس به آرامی بر همه سطح به صورت دایره وار بمالید.

یک رنگ پولیشی را انتخاب کنیدکه با کفش شما هماهنگ باشد.متخصصان عموما یک پولیش مومی برپایه چربی را پیشنهاد می کنند. پولیش اضافی رابایک پارچه نرم و تمیز پاک کنید.

چگونگی مقاوم کردن در برابر هوا:

یک اسپری مانع دربرابر آب ضروری است. قبل از به کارگیری یک اسفنج گرم برای اقدامات اولیه برای کفشتان استفاده کنید. گرمای ملایم تخلخل پوست را افزایش می دهد و اجازه می دهد بهتر جذب کند.

برای انعطاف پذیری و نرم شدن بر اثر رطوبت باید از محافظ با قابلیت تنفس بر پایه آب استفاده گردد.

نکات نهایی:

اگر شما کفش هایتان را برای مدتی پولیش کنید،ممکن است واکس باقی مانده باشد ازیک پولیش پاک کننده خاص قبل از فرآیند پاک کردن بیان شده در بالا استفاده کنید.

اگر قبل از پوشیدن کفش پاهایتان را می شویید مطمئن شوید که پاهایتان کاملا خشک است.

هرچندوقت یکبار به فروشگاه مورد اعتماد خودسربزنید،چون کفش های شما مانند لاستیک اتومبیل شما نیازبه مراقبت وشاید تعویض داشته باشد.

 

photo_2016-11-23_11-17-40

 

Invalid slider ID or alias.
قالب وردپرس خريد هاست طراحي سايت